Efektyvi lieknėjimo mankšta pagal figūros tipą

Lieknėjimo ratas

Efektyvi lieknėjimo mankšta pagal figūros tipą

Žmonės meta svorį dėl skirtingų priežasčių. Vieniems svarbu graži sulieknėti skubant ir dailios kojos. Kitiems norisi vėl užsidėti mažesnio dydžio drabužius.

O kai kuriems sulieknėti liepė gydytojas.

Lieknėjimo eilėraštis

Šiandien kalbėsime apie tai kas pasikeičia sulieknėjus, kaip nepaprastai tai gali įtakoti mūsų sveikatą ir nuo ko reiktų pradėti, taigi Jūsų dėmesiui — trys kitokios priežastys numesti papildomus kilogramus. Sąnariai bus laimingi Priežastys numesti svorio yra skirtingos, bet pasekmės tokios pat. Nuosekliai metant svorį, norint to ar nenorit, sąnariams palengvės gyvenimas. Pavyzdžiui, 5 kilogramai viršsvorio gali atrodyti labai nedaug. Tačiau pagalvojus, kad visą dieną vaikščiojant ir darant kitus darbus tuos lieknėjimo ratas kilogramus tenka nešioti, gali pasirodyti kitaip.

Įsivaizduokite jeigu jums kas nors lieptų visą dieną nešioti 5kg sveriančius marškinius — būtų nelengva. Tikėtina, kad vien kelio sąnariams pasijustų papildoma apkrova ir jie pradėtų mausti ar truputėlį patintų po visos dienos.

Kitas svarbus pastebėjimas yra pilvinis nutukimas kai dauguma viršsvorio susikaupia juosmens lieknėjimo ratas.

Įsivaizduokite jeigu ant lieknėjimo ratas jums prikabintų 5kg vandens butelį ir lieptų visą dieną vaikščioti, ar sunku būtų? Numetus vos kelis kilogramus palengviname gyvenimą sąnariams.

lieknėjimo ratas

Kuo daugiau sveriame, tuo mažiau svorio numetus jaučiasi pokytis. Viršsvoris dažnai gali pasirodyti kaip užburtas ratas: norint numesti svorio patartina daugiau judėti, tačiau kartais dėl papildomo svorio judėjimas tampa sunkia užduotimi. Norintiems numesti svorio siūlome palaipsniui pradėti sportuoti ir niekur neskubėti.

 1. Penki pavojingiausi lieknėjimo metodai - DELFI Gyvenimas
 2. Emocinis lieknėjimas.
 3. Riebalų deginimo juosta
 4. Lieknėjimo dienoraštis.
 5. Kaip numesti svorio probleminėse kūno vietose - gabolita.lt
 6. Kiekviena moteris turi problemiškų kūno vietų, kurias itin sunku patobulinti.

Galima rinktis diafragminio kvėpavimo užsiėmimus, lengvas riebalų deginimo mankštas ar išbandyti vandens aerobiką. Svarbiausia neskubėti ir palaipsniui sutvirtėjant judėjimas pasidarys lengvesnis, o atsiradus daugiau energijos lieknėti bus lengviau.

lieknėjimo ratas

Naujos skonių platybės Prancūzija turi savotiško žavesio. Tačiau viskas gali būti daug paprasčiau nei atrodo. Paskutinių mokslinių tyrimų duomenis, žmonės turintys viršsvorio tiesiog kitaip jaučia skonį.

Taip, tas pats šokoladas vienam gali atrodyti per saldus, o kitam trūkti saldumo.

Trys kitokios priežastys sulieknėti

Nėra visiškai aišku, ar skonio suvokimas pasikeičia dėl priaugto svorio, ar dėl kitokio skonio suvokimo lengviau priaugama papildomų kilogramų. Žinoma, ši taisyklė galioja ne visada, bet tai paaiškina kodėl kai kurie žmonės yra labiau linkę persivalgyti nei kiti.

lieknėjimo ratas

Tokia pati situacija ir su užkandžiavimu. Jeigu pavalgius sočius pietus kyla noras užkandžiauti, verta pagalvoti kodėl.

Ir vėl, situacija gali pasirodyti kaip užburtas ratas. Norima numesti svorio, bet silpniau jausdami skonį suvalgome daugiau nei reiktų. Egzistuoja kelios išeitys kaip išeiti iš šio užburto rato. Viena iš jų yra intuityvus valgymas.

Penki pavojingiausi lieknėjimo metodai

Viena iš technikų yra valgyti neskubant. Pavyzdžiui, tarp kiekvieno kąsnio pasistenkite padėti šakutę ir neskubėdami sukramtykite. Pradžiai gali užtekti tik tiek. Lieknėjimo ratas imunitetas Ir paskutinė priežastis numesti svorio, net ne prasčiausia — stipresnis imunitetas. Deja, bet papildomi kilogramai nesuteikia papildomų jėgų. Net ir dėl nedidelio viršsvorio mūsų imunitetas gali būti truputėlį nusilpęs. Viskas dar paaštrėja kalbant apie pilvinį nutukimą.

Pilvinio nutukimo turėtojams viršsvoris sukelia daug daugiau problemų: padidėjusi diabeto ir širdies ligų rizika. Tuo pačiu imunitetas taip pat būna truputėlį nusilpęs dėl per didelio riebalinio audinio susikaupimo aplink svarbiausius lieknėjimo ratas.

Šis riebalinis audinys gamina prieš uždegimines ląstelės net jei uždegimo ir nėra, o imunitetas silpnėja. Numetus lieknėjimo ratas kelis papildomus kilogramus situacija pradeda sparčiai keistis ir stiprėjame, imunitetas po truputėlį atsistato, o širdies ligų ir diabeto rizikos sumažėja. Priežastys gan paprastos, tačiau savyje turinčios naudingų patarimų.

 • O juk kur kas paprasčiau tiesiog patobulinti savo mitybą, o ne strimgalviais pulti į dietų sūkurį.
 • Riebus tėtis svorio metimas
 • Monodietos šalininkai kurį laiką rekomenduoja maitintis vienu produktu.
 • Tikrai lengvi būdai mesti svorį
 • Dna 24 svorio netekimas
 • Kaip pašalinti riebalines dėmes iš medžio
 • Ty dude puikus svorio netekimas
 • Lieknėjimo eilėraštis, Account Options

Tikimės, kad išgirdus šias priežastis iškils klausimas — kas toliau? Pradžiai, patariame pasirinkti atitinkamą fizinį krūvį, pritaikyti bent vieną intuityvaus valgymo techniką ir niekur neskubant pradėti tęsti lieknėjimo kelionę.